W naszej ofercie znajdą państwo.

Kartki ręcznie robione

Do każdej z kartek dołączamy kopertę, i kartkę z życzeniami, którą można wykorzystać wklejając czy przepisując tekst, bądź nie.

Rozmiary i symbole kart ręcznie robionych;

  1. C6 – 14,8 x 10,5 cm

– ślub

– chrzest

– urodziny

– urodziny z cyferkami

– imieniny

– osiemnastka

– serdeczne życzenia

– bez napisu

– urodziny dziecięce

– dziękuje

– przepraszam

– rocznica ślubu

– rocznica ślubu z cyferkami

– bierzmowanie

– kondolencje

– komunia święta

– prymicja

– święcenia kapłańskie

– rocznica święceń kapłańskich

– śluby zakonne

– rocznica ślubów zakonnych

– jubileusz kapłaństwa

– święcenia diakonatu

W tym formacie wykonujemy również zaproszenia komunijne, pakowane po 10 szt ze wzoru. W ofercie zaproszeń znajdziecie Państwo zaproszenia dla matki chrzestnej oraz ojca chrzestnego jak również ogólne.

  1. DL – 21 x 10,5 cm

– ślub

– chrzest

– komunia

3. KW – 15 x 15 cm

– ślub

– chrzest

– komunia

4. K – 9 x 14 cm

– ślub

– chrzest

– komunia

5. A5 – 21 x 15 cm

– ślub

– chrzest

– komunia

6. Księga Gości KG

– ślub

– chrzest

– komunia

Jest to najnowszy format kart okolicznościowych jakie produkujemy. Zupełną nowością jest to, iż pośród ogólnych kart tego formatu znajdziecie państwo kartki od matki czy ojca chrzestnego a także od babci i dziadka.

Większość kart pakowana jest w pudełka zbiorcze po 50 szt.

Torebki ozdobne

Torebkami ozdobnymi zajmujemy się od ponad 20 lat. W naszej ofercie mamy torebki ze zwykłego papieru ok. . 90gr. Torebki z papieru pokrytego na gorąco folią, oraz torebki LUX z tektury. Torebki posiadają dwa sznurki, i wzmocnienia. Pakowanie są po 20 szt. w mixie. Aktualnie posiadamy ok 15 rozmiarów torebek.

Pudełka ozdobne

Pudełka w rozmiarze 9 x 15 cm, wykonane z grubej białej tektury zdobione ręcznie. Aktualnie w ofercie pudełka na ślub, chrzest oraz komunię.

Dyplomy okazjonalne

Dyplomy wykonane są z papieru o gramaturze 170g, przyozdobione dwoma tyczkami bambusowymi. W ofercie blisko 300 wzorów na różne okazje ( 18tka, urodziny, imieniny, rocznica ślubu, przejście na emeryturę, dla magistrów, doktorów, podziękowania i wiele innych.

Tuby okazjonalne

Tuby wykonywany są z sztywnego i dobrej jakości białego kartonu, zdobione ręcznie, wykończone białym korkiem. W ofercie tuby na ślub, chrzest, komunie i 18tkę. Każda z tub posiada w środku dyplom z życzeniami, jest zapakowana w celofanowy woreczek przewiązany sztuczną rafią. W ofercie tub znajdziecie państwo tuby od matki i ojca chrzestnego.

Pamiątki

W naszej kolekcji znajdziecie państwo również pamiątki Chrztu, Ślubu i Komunii Świętej w postaci książeczki w formacie A5 z modlitwami, wierszami i sentencjami, której okładka jest przyozdobiona ręcznie. Każda z książeczek jest zapakowana w folię wraz z białą torebką ozdobną oraz kopertą w środku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo książeczki od ojca chrzestnego, matki chrzestnej a nawet babci i dziadka co jest aktualnie jedną z naszych nowości.

Jesteśmy otwarci na współpracę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Produkty wysyłamy firmą kurierska DPD.